O nas

Firma KOMPLEKS powstala w roku 1996.

Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 1532, 2531, 8814 i 9572. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami w zakresie kupna – sprzedaży oraz wynajmu. Służymy doradztwem inwestycyjnym na rynku nieruchomości. Ściśle współpracujemy z bankami oraz firmami świadczącymi brokerskie usługi finansowe w zakresie udzielania naszym klientom hipotecznych kredytów mieszkaniowych. Więcej o kredytach znajdziecie Państwo w dziale KREDYTY

KOMPLEKS – to zasada kompleksowej obsługi klienta. Poprzez lata działalności osoby pracujące i wspólpracujące z firmą doskonaliły umiejętności praktyczne w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pogłębiały wiedzę na temat prawa cywilnego, lokalowego, spółdzielczego, budowlanego, a także w zakresie bankowości. Te wiadomości procentują przy obsłudze klientów. Kompleksowa obsługa klientów polega na pilotowaniu klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa poprzez umowę przedwstępną, umowę główną, formalności związane z ewentualnym kredytem mieszkaniowym, konsultacje, porady a także pomoc przy rozwiązywaniu problemów mogących pojawić się podczas przeprowadzania transakcji.

W 1996 roku uruchomiliśmy nasze biuro macierzyste przy Alei Wojska Polskiego 24/2.

Na początku lipca 2004 roku otworzyliśmy drugą siedzibę biura, mieszczącą się przy ulicy Jagiellońskiej 86/4 w odrestaurowanej kamienicy.

Nasi maklerzy są gotowi przeprowadzić Państwa przez najtrudniejsze nawet transakcje związane z rynkiem nieruchomości.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: