Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
419 000 PLN
Numer oferty
KOM31330
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
2002
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Chcesz działać? Możesz zrobić , to od razu!
Do sprzedaży gotowy lokal stomatologiczny ze wszystkimi pozwoleniami do prowadzenia indywidualnej praktyki stomatologicznej lub ZOZ-u.
Lokal położony na pierwszym piętrze w nowej plombie z 2002r.
Do mieszkania można za dodatkową kwotę dokupić garaż murowany o pow. ok. 17m2 usytuowany przy budynku za dodatkową kwotę 40 000zł.
Lokal znajduje się w mieszkaniu o pow. 59,42, składającego się z dwóch rozkładowych pokoi o pow. ok. 23m2 z wyjście na duży balkon typu logia o pow. ok. 7m2 od strony południowo- zachodniej z pięknym widokiem na teren zielony.
Drugi pokój o pow .13m2 , kuchni z dużym oknem o pow. ok. 9m2, dwóch łazienek( łazienka z kabiną prysznicową i osobna toaleta -obie w glazurze i terakocie).
Pokój o pow. 23m2 przeznaczony jest pod gabinet stomatologiczny -dwustanowiskowy :wyposażony w meble, ze wszystkimi pozwoleniami na prowadzenie indywidualnej praktyki stomatologicznej lub ZOZ-u.
Poza gabinetem znajduje się część mieszkalna , składająca się z pokoju o pow. 13m2 i ten pokój może być wykorzystany na gabinet lekarski , kosmetyczny , masażu itd. , gdyż jest doprowadzona woda i odpływ ścieków.
W mieszkaniu znajduje się również przestronny hol- poczekalnia.
Wysokość pomieszczeń 2,6m2.
Czynsz w lokalu bardzo niski wynosi ok. 203zł , ogrzewanie gazowe( nowy piec gazowy dwuobiegowy).
Lokal posiada bardzo dobrą lokalizację , ponieważ znajduję się u zbiegu Centrum i początek wjazdu na dzielnicę Warszewo.
W sąsiedztwie komunikacja miejska :tramwaj , autobus.
Polecam i zapraszam na osobistą prezentację na tak ciekawą ofertę , ponieważ wszystko gotowe i z marszu można rozpocząć działalność.
Zapraszam i polecam.

Kontakt

Lucyna Bochner

Lucyna Bochner

Telefon:
501-060-969, 515-779-784
Telefon:
515-779-784
E-mail:
lucyna@kompleks.szczecin.pl
Numer licencji:
2531

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).