Szczecin

Pomorzany, ul. Tama Pomorzańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
348 000 PLN
Numer oferty
KOM31120
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do remontu .Dla inwestorów robiących pokoje na wynajem, ale nie tylko. Wysoki parter w 3 pietr kamienicy niedaleko dworca(tuż za skrętem z Kolumba w stronę gazowni na Tamie ).  Sklada się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i przynależnej piwnicy o pow. 26,09 m2. Zadbana klatka schodowa.Zielone podwórko(możliwość kawałka ogródka).. Wolne od zaraz

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).