Babinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Numer oferty
KOM31008
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1967
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 pokojowe przerobione z kawalerki, pow. 40,2 m2,wysoki parter w budynku 5 rodzinnym z roku 1967 , we wsi Babinek , gmina Bielice, woj. zachodniopomorskie. Pokoje o powierzchni ok. 16 m2 i 14 m2, łazienka z wc / wc podłączone do szamba gminnego/ ok. 3 m2, kuchnia przerobiona z pomieszczenia gospodarczego ok. 3 m2. Lokal po remoncie - wymienione okna na PCV, nowa instalacja elektryczna, wod - kan. Ogrzewanie - piecyk na węgiel z 2010 roku , dodatkowo grzejniki panelowe elektryczne - II taryfa, ciepła woda z bojlera elektrycznego z zasobnikiem 50 litrowym. Na podłogach deski przykryte wykładziną dywanową , w łazience terakota, pas glazury nad wanną . W cenie pozostaje całe umeblowanie mieszkania / min. meblościanka, kanapa, stół, krzesła , w kuchni dwie kuchenki - jedna gazowa / gaz z butli/, druga elektryczna.Na ścianach tapety. Mieszkanie czyste , zadbane. Dodatkowo piwnica , ok. 10 m2, działka o pow. 368 m2. Część działki przed budynkiem , druga od strony podwórza z budynkiem gospodarczym / garaż/. Do Babina 2 km, do Pyrzyc ok. 17 km, do Szczecina ok. 30 km / dojazd S3/. Wydanie mieszkania od zaraz, cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).