Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 500 PLN
Numer oferty
KOM30738
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rok budowy
2014
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem powierzchnia biurowo usługowa o pow. 190m2, położona na I piętrze budynku biurowego z 2014 roku. Składa się z pięciu lub więcej pomieszczeń: z zapleczem socjalnym i toaletą.Do czynszu najmu należy dodać prąd oraz zimą ogrzwanie. Teren ogrodzony z parkingiem. Pokazane zdjęcia są z parteru, Tak może wygladać wykończenie na życzenie najemcy I kondygnacji, właściciel czeka na wskazówki najemcy i wykończy we własnym zakresie.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).