Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 904 PLN
Numer oferty
KOM30600
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1990
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do wynajmu niezależna powierzchnię biurową w nowoczesnym biurowcu znajdujace się na I piętrze budynku o pow. 132m2 na którą składa się 6 pokoi biurowych wraz z zapleczem socjalnym, własny strzeżony parking, do obiektu całą dobę. Standard wysoki, atutem jest niska cena wynajmu, położenie - śródmieście miasta. fasada przeszklona na całej ścianie,budynek wyposażony w instalacje telefoniczną,informatyczną,własna kotłownia gazowa do ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowe koszty to media opomiarowane.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).