Szczecin

Centrum, al. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Numer oferty
KOM30505
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1938
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie dla studentów lub pracowników firm.
Mieszkanie położone w okolicach Pl. Zgody -centrum miasta. Pokoje po ok. 20m2. Kuchnia z oknem, łazienka razem z wc. W całym mieszkaniu wymienione są okna na PCV, na podłodze w pokojach parkiet,panele. Mieszkanie czyste, zadbane-świeżo po remoncie.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dodatkowe koszty to czynsz do wspólnoty 500 zł, prąd, gaz. Kaucja jednomiesięczna.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).