Dziwnówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 000 PLN
Numer oferty
KOM30419
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

- Działka znajduje się pomiędzy dwoma głównymi deptakami prowadzącymi do morza , odległość do morza to 300m, do centrum 50m.
-Pełna własność.
- Wydano warunki na wybudowanie 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o maksymalnie 3 kondygnacjach użytkowych, o 8-10 odrębnych lokalach mieszkalnych 1 lub 2 kondygnacyjnych oraz indywidualnych boksach garażowych usytuowanych w parterach.
Budynki przykryte płaskimi dachami, z wykorzystaniem części ich powierzchni na tarasy rekreacyjne. Opcjonalnie przewiduje się zwieńczenie 3 ( o pomniejszonym rzucie) kondygnacji dwuspadowym dachem o niewielkim kącie nachylenia połaci.
Przewiduje się realizację budynków w technologii tradycyjnej lub z prefabrykatów keramzytobetonowych, z elewacjami wykonanymi metodą lekką, z tynkiem pocienionym na warstwie termoizolacyjnej.
Media z sieci gminnych, wg wskazań gestorów sieci. Bezpośrednio na działce znajduje się przyłącze elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, gaz w drodze przylegającej do działki.
Działka posiada dwa wjazdy na teren.
Wzdłuż granicy z działkami drogowymi przewiduje się lokalizację otwartego zespołu miejsc postojowych o wielkości 25-30 stanowisk.

DANE LICZBOWE CHARAKTERYZUJĄCE INWESTYCJĘ.

- Powierzchnia terenu działki - 3659m2
- Projektowana powierzchnia zabudowy, maksymalnie - 1000 m2
co stanowi ok. 27,5 % powierzchni działki.
- Projektowana powierzchnia użytkowa, mieszkalna, maks. - 2500 m2
- Projektowana maks.wysokośc budynku - 11.0 m
- Projektowana maks. wysokośc elewacji frontowej budynku - 8.0 m
- Projektowana szerokośc elewacji frontowej - 20.0 m
- Projektowana ilośc miejsc postojowych - 40-50
( w tym ok. 33% w boksach garażowych wbudowanych w partery budynków).

Przewiduje się wybudowanie do 50 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni.

Kontakt

Lucyna Bochner

Lucyna Bochner

Telefon:
501-060-969, 515-779-784
Mobile:
515-779-784
Email:
lucyna@kompleks.szczecin.pl
Numer licencji:
2531

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).