Szczecin

Jagiellońska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 100 PLN
Numer oferty
KOM30372
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1900
Rodzaj budynku
Kamienica
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Lokal położony w ścisłym centrum miasta -świetna lokalizacja.W sąsiedztwie lokalu znajdują się placówki wielu banków,ekskluzywne butiki,szkoły,restauracje oraz siedziby wielu innych znanych firm.Lokal położony jest na parterze .Lokal po remoncie .Lokal posiada 4 niezależne pomieszczenia , zaplecze socjalne , w.c. oraz osobny magazynek.-świetnie nadaje się pod biura , kancelarie, gabinety , szkołę języków, itd.
Czynsz najmu 2100zł+czynsz do wspólnoty 260zł+media(prąd , gaz, woda). Kaucja jednomiesięczna.
Przy lokalu jest możliwość parkowania pojazdów.
Zapraszam i polecam.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).