Szczecin

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
4 800 PLN
Numer oferty
KOM30044
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rok budowy
1969
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Powierzchnia biurowa w biurowcu położonym blisko Zamku i Katedry o pow. 160m2 z 8 oddzielnymi pokojami biurowym o pow. od 9m2 do 21m2. Na podłogach wykładzina (wymiana przez wł. budynku), okna pcv. W cenie prąd, ogrzewanie, woda. Dostęp przez 24/h. Ochrona i monitornig

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).