Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 490,95 PLN
Numer oferty
KOM29980
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
1992
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal biurowy o pow. 71,17m2, położony na I piętrze budynku biurowego, centrum. Składający się z 2 pokoi o pow: 28,20m2 i 23,39m2, toaleta , korytarz. Cena najmu 35 zł za m2 + za smieći, częśći wspólne, podatek gruntowy, i ogrzewanie w czasie zimowym. Pokoje mogą zostać podzielone wg woli najemcy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).