Szczecin

Śródmieście, ul. Legionów Dąbrowskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Numer oferty
KOM29900
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1954
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65 m 2 , przy Legionów Dąbrowskiego / okolice Turzyna / , III piętro w IV piętrowej kamienicy z lat 50 -tych. Mieszkanie rozkładowe - każdy pokój z osobnym wejściem z przedpokoju , umeblowane - w największym pokoju rozkładana sofa , w pozostałych pokojach rozkładany narożnik 2 osobowy i 2 osobowe łoże. Kuchnia wyposażona w meble, lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem, okap , dodatkowo spiżarka na naczynia. W łazience obudowana wanna, piec gazowy / ciepła woda / , grzejnik drabinkowy , wc .Blisko centrum handlowe Turzyn , tramwaj 5,7, 9. Koszt najmu 1400,- +media / prą, gaz/ + 650,- czynsz do wspólnoty + kaucja 1500,-.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).