Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
840 PLN
Numer oferty
KOM29739
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1929
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Pokój biurowy o pow. 24m2 położony blisko Jasnych Błoni i Urzędu Miejskiego w budynku biurowym, pokój położony na parterze budynku (dostęp do budynku całą dobę). Na podłogach panele, ściany malowane, okna pcv. Pokój jasny i słoneczny położony od zachodu. Doskonałe miejsce dla firmy ceniącej spokój. W cenie są zawarte wszystkie opłaty za c.o. prąd, śmieci, wodę, vat - 23%.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).