Parsów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Numer oferty
KOM29722
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rok budowy
1990
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom o pow 190m2, działka 1200 m2, w Parsowie , powiat Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie.Parter z poddaszem , całkowicie podpiwniczony. Powierzchnia parteru 100 m2 - 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Schody betonowe prowadzą na poddasze,Jeden pokój i otwarta przestrzeń do adaptacji.Stropy wylewane, ściany z suporeksu. Budynek ocieplony, przygotowany do malowania. Wymienione zostały dach, okna, drzwi . W części piwnicznej pomieszczenie garażowe 2 - stanowiskowe, pomieszczenia gospodarcze. Działka do zagospodarowania, dodatkowy murowany budynek gospodarczy o powierzchni ok 50 m2, piętrowy. Do zrobienia ogrzewanie, instalacja co , wodna i kanalizacyjna - szambo.Do Szczecina ok. 20 km.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
Email:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).