Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
200 PLN
Numer oferty
KOM28853
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2010
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Interesująca propozycja dla kogoś kto chciałby zarejestrować swoją firmę na adres lokalu a nie potrzebującego lokum na firmę (pracuje np. w domu lub cały czas wyjazdy). Najemca bez problemu mógłby w lokalu odbywać rozmowy ze swoimi kontrahentami. Pokój biurowy w lokalu biurowym - niezależny z poczekalnią i zapleczem socjalnym. Blisko Urzędu Miejskiego i Pl. Grunwaldzkiego, parking. Pokój ma 15m2, na parterze. Ściany w gładzi, podłoga panel. Nie ma vat.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).