Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 438,78 PLN
Numer oferty
KOM27088
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Liczba pięter
6
Rok budowy
1979
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal na 4 piętrze w budynku z 1979 roku .
Powierzchnia lokalu to 56,65 m2, Na podłodze wykładzina , ściany malowane. Świetne do własnej aranżacji.Na korytarzu toaleta. Cena najmu NETTO 1983 zł ( W CENIE WSZYSTKIE OPŁATY - WODA,PRĄD , OGRZEWANIE) Doskonałe miejsce na biuro . Nie ma problemu, aby wejść do biura " po godzinach ".Jest możliwość odświeżenia lokalu po uprzednim dogadaniu się . Meble widoczne na zdjęciu w cenie .Kaucja jednomiesięczna. Polecam ze względu na lokalizację oraz cenę , Serdecznie zapraszam na prezentację.

Są również inne lokale w budynku na wynajem

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).