Szczecin

ul. 26 Kwietnia

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Numer oferty
KOM26558
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1970
Piętro
2
Liczba pięter
12
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie po kapitalnym remoncie( remont w trakcie). Wydanie koniec lipca.Przedstawiam ofertę mieszkania dwu pokojowego pod wynajem częściowo umeblowanego .Kuchnia w pełni wyposażona wraz ze sprzętem AGD.Łazienka i wc osobno w nowej glazurze i terakocie.Pokoje tylko częściowo wyposażone.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji Szczecina blisko do Centrum , dobrze skomunikowane .Oferta godna polecenia ze względu na wysokość czynszu najmu jak i lokalizację. Kaucja jednomiesięczna. Polecam!!!
Zdjęcia zostaną dołączone , ponieważ obecnie traw remont.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Lucyna Bochner

Lucyna Bochner

Telefon:
501-060-969, 515-779-784
Mobile:
515-779-784
Email:
lucyna@kompleks.szczecin.pl
Numer licencji:
2531

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).