Pilchowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
275 000 PLN
Numer oferty
KOM05338
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

SUPER DZIAŁKA DLA INWESTORA !Działka budowlana położona w Pichowie w bardzo spokojnym miejscu, dużo zieleni , a jednak posiadająca dojazd drogą asfaltową z oświetleniem.Działka jest przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z usługami oraz zabudowę bliżniaczą.
Pow. zabudowy wynosi 30%, wysokość do 2,5kond.(do 12,5m do kalenicy),dach spadzisty .Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach 23m szer. i 38m dł.Właściciel może uzyskać pozolenie na budowę pod dowolny projekt.Polecam tą działkę ze względu na wyjątkową lokalizację , możliwość szybkiej budowy, świetny dojazd.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).