Komarowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
129 000 PLN
Numer oferty
KOM26329
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka położona w malowniczej miejscowości z dala od zgiełku ulicznego w gminie Goleniów. W sąsidztwie wybudowane nowe domy. Dostępny prąd, woda, kanaliza, brak gazu. Działka wydzielona z większej powierzchni-do sprzedaży jeszcze dwie działki o pow 3740m2 i 3017m2. Polecam ze względu na lokalizacje i cenę

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).