Rurzyca

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Numer oferty
KOM02735
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 300 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
2003
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom wolno stojący stan surowy zamknięty,ocieplony , brak tylko elewacji.Dom położony jest na dużej działce o pow. 1300m2 z oczkiem wodnym.Dom jest parterowy i składa się z wydzielonych dwóch części , że mieszkać może tu np. dwupokoleniowa rodzina .W jednej części domu znajdują się dwa pokoje , łazienka-wszystko to połączone jest wspólnym korytarzem , jednak w razie potrzeby można tą część zamknąć i może to stanowić odrębne mieszkanie.Następnie znajduje się pralnia, suszarnia , łazienka oraz dwa pokoje. Kuchnia połączona z jadalnią i salonem , który jest o pow. ok. 40m2-miejsce na kominek.Z salonu znajduje się przejście do sypialni przy , której znajduje garderoba oraz duża łazienka. Wszystko jest w jednym poziomie .Okna PCV, dachówka ceramiczna, gaz w budynku,prąd w budynku -rozprowadzona instalacje, woda własne ujęcie hydrofor , kanalizacja przy działce.Budynek położony w spokojnym miejscu w pobliżu las.Dogodny dojazd ze Szczecina.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).