Stobno

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Numer oferty
KOM25525
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Lokal na parterze budynku po remoncie. Łączna powierzchnia 332 m2 : Sklep :75m2 , Zaplecze :30m2 , magazyn 1 :79m2 oraz magazyn 2 :112m2. Lokal położony w budynku znajdującym się w kompleksie obiektów handlowo-magazynowych z dojazdem od głównej drogi. Istnieje możliwość reklamy przy głównej drodze. Idealne miejsce dla firmy, która nie musi działać w centrum miasta . Polecam ze względu na cenę oraz standard !!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).