Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Numer oferty
KOM24584
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2014
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zupełnie nowe mieszkanie wykończone pod klucz. Zbudowane w 2014 roku, po odbiorach technicznych. Lokal o powierzchni całkowitej 46m2 składa się z 2 pokoi. Pokoje rozkładowe osobna kuchnia. Łazienka razem z wc z oknem oraz położona glazura terakota, kabina prysznicowa. Mieszkanie bardzo przestrzenne, na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. Okna PCV. CO i CW z nowego pieca gazowego 2 - obiegowego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).