Kobylanka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
420 000 PLN
Numer oferty
KOM24483
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
62.5
Długość działki (mb.)
109.2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w specjalnej strefie ekonomicznej przy drodze ekspresowej S10 pomiędzy Szczecinem a Stargardem Szczecińskim w miejscowości Kobylanka. Działka o powierzchni 6843 m2 położona jest zaledwie 11 km od Szczecina i 13 km od Stargardu Szczecińskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się baza logistyczna NETTO oraz między innymi fabryka opon Bridgestone, firma Cargotec i stacja paliw BP. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 62 x 110 posiada dostęp do pełnego uzbrojenia. Prąd, woda, gaz i kanalizacja znajdują się w drodze. Na teren wydane warunki zabudowy pod budowę hali magazynowej z częścią biurowo-socjalną oraz infrastrukturą. Powierzchnia zabudowy 25%, wysokość 10 m. Dojazd do działki drogą asfaltową.Istnieje możliwość kupna dodatkowych działek. W rozliczeniu właściciel przyjmie inną nieruchomość (mieszkanie, dom) lub rozpatrzy inne propozycje. Oferta godna polecenia ze względu na atrakcyjną lokalizację, planowane przeznaczenie oraz przystępną jak na ten teren cenę.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 24
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).