Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 400 PLN
Numer oferty
KOM24210
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1994
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal biurowo - handlowy blisko Pl. Rodła i Al. Wyzwolenia (sklep, biuro, kancelaria) o pow. 80m2 składa się z 3 pomieszczeń (ścianki, działowe, z regipsu) może to być jedna otwarta przestrzeń, toaleta. wynajem 3400 zł + media i czynsz do spółdzielni + vat. Lokal jest bardzo dobrze widoczny (narożnik dwóch ulic).

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).