Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Numer oferty
KOM32453
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1991
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Niezależny lokal biurowy o pow. 51m2, składa się z dwóch pokoi biurowych o pow. 36m2 i 15m2 położony na I budynku biurowego. W cenie zawarty jest bezpłatny dostęp do szybkiego internetu, śmieci, wodę i częściowo ogrzewanie (do pewnej kwoty) prąd (podlicznik). Centrum okolice Turzyna.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).