Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 200 PLN
Numer oferty
KOM32448
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rok budowy
1989
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
12
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Składa się z 9 pokoi, IV piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. O powierzchni 240m2. Trzy toalety i kabina prysznicowa. 200m2 na I poziomie, 40m2 na II poziomie z tarasem. Lokal ma 4 balkony. Okna PCV.Dodatkowe koszty to: media. Dostęp całodobowy. Budynek biurowy. Właściciel może podzielić na więcej pokoi z tej powierzchni. Lokal posiada klimatyzację oraz kuchnię.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).