Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Numer oferty
KOM31938
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rok budowy
1989
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Obecnie składa się z 3 pokoi. Na I poziomie open space 50m2 z toaletą na II poziomie 2 pokoje z drugą toaletą. IV piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. Okna PCV.Dodatkowe koszty to: media.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).