Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Numer oferty
KOM31610
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1955
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Swieżo po remoncie niezależny lokal biurowy w budynku biurowym położony na I piętrze, w spokojnym centrum. Składa się z 5 osobnych pokoi, Pokoje jasne i słoneczne, niedaleko Pl. Grunwaldzkiego i UM. Cały lokal o powierzchni 100m2 w tym osobna kuchnia,pomieszczenie socjalne. Okna PCV, nowe panele, gładz na ścianach. W cenie c.o, woda. Dodatkowe koszta to prąd.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).