Szczecin

Pomorzany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 896 PLN
Numer oferty
KOM31491
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
1982
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem niezależny lokal składający się z 7 pokoi biurowych plus otwarty sekretariat o pow. 136m2, standard podwyższony, I piętro. Budynek biurowy, portier, dostepny całą dobę. Przed budynkiem darmowy parking. Do ceny dodatkowo vat, śmieci i prąd. Wolne od 1 stycznia 2020 roku.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).