Szczecin

Stare Miasto, Świętego Ducha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 600 PLN
Numer oferty
KOM31475
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2008
Piętro
4
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba tarasów
1
Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem apartament 2 pokojowy o pow. 54m2 w budynku apartamentowym, położonym na Starym Mieście, 4 piętro, rok budowy 2009. Pokoje rozkładowe. Z salonu wyjście na słoneczny 10m2 taras z widokiem na Odrę. Kuchnia oddzielna. W cenie najmu jest przynależy podziemny garaż do którego prowadzi winda z apartamentu. Dodatkowe opłaty to czynsz do wspólnoty 500 zł, zawierający opłaty za wodę, ogrzewanie, śmieci. Apartament do wynajmu od 15 stycznia 2021 roku.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Rzeka

Mapa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).