Dobrzany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 000 PLN
Numer oferty
KOM31465
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
15 000 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Rok budowy
1980
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

POSIADŁOŚĆ Z PIĘKNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ o pow.1,50ha (15 000m2)na skraju miejscowości-położona u podnóża wzgórza porośniętego lasem, graniczącym z Ińskim Parkiem Krajobrazowym
Na działce dom piętrowy o pow. 150m2 podpiwniczony PARTER: kuchnia, łazienka, pokój dzienny (na podłodze parkiet), 2 tarasy.
PIĘTRO: 3 pokoje, łazienka i balkon. Dwa wejścia: od ulicy i podwórka. Dwie bramy wjazdowe od ulicy i podwórka. Całość ogrodzona siatką. Na terenie posesji znajdują się różne drzewa owocowe (przewaga czereśni)
Obok drugi dom parterowy podpiwniczony o pow. 45m2 (ogrzewany piecami kaflowymi). Oba kryte papą (świeżo położone pokrycie dachowe), dwa garaże murowane i liczne zabudowania gospodarcze murowane kryte płytą bitumiczną. . Idealne miejsce na rozwój agroturystyki.
OGRZEWANIE - piecem miałowo-węglowo-koksowym sterowanym komputerowo zainstalowanymw w2002r.
Okna PCV, wymienione w 2005r. W bieżącym roku przeprowadzono
naprawę elewacji budynku, lecz wewnątrz wymaga on odnowienia.
. Dwie bramy wjazdowe od ulicy i podwórka.Całość ogrodzona siatką.
Na terenie posiadłości znajdują się nie używane stawy rybne.
Od strony szosy sad porastają akacje, klony i lipy co tworzy swoisty mikroklimat. Dom podłączony jest do miejskich wodociągów choć posesja posiada dwie studnie:kopaną igłębinową wierconą. Na podwórku znajdują się dwa krany z wodą do użytkugospodarczego.
Kanalizacja to własne szambo..Kanaliza jest doprowadzona do posesji ale nie podlączona do domu. Dodatkowo ciągnik ogrodniczy wraz z osprzętem, drabinyogrodnicze do zrywania owoców i inne narzędzia. W okolicy znajduje się
kilka jezior i ośrodków wczasowych. Jest to idealne miejsce na rozwój prywatnej
działalności. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJE

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).