Szczecin

Śródmieście-Centrum, ul. Legionów Dąbrowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
410 000 PLN
Numer oferty
KOM31362
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Oficyna
Rok budowy
1920
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66m składające się z dwóch poziomów, wysoki parter i sutenera. Możliwość rozłączenia dwóch poziomów(posiadają osobne wejścia)
I poziom mieszkania składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarza i łazienki.
II poziom składa się z pokoju a aneksem kucehnnym, pokoju, korytarza, łazienki. Z II poziomu możliwość wyjścia na taras otaczający mieszkanie.

Mieszkanie położone jest w drugiej linii zabudowy przy spokojnej ulicy w bliskiej odległości Turzynu. Położenie zapewnia w okolicy dużą ilość punktów handlowych i usługowych. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Oferta idealna jako inwestycja ze względu na możliwość funkcjonowania dwóch osobnych mieszkań.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Michał Hawrasz

Michał Hawrasz

Telefon:
733-228-805
E-mail:
michal@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).