Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 000 PLN
Numer oferty
KOM31323
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego ,wolnostojącego,parterowego z użytkowym poddaszem.Na działce studnia głębinowa,prąd,w pobliżu gaz , kanalizacja w drodze.
Okolica cicha i spokojna.Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).