Szczecin

Centrum, al. Wyzwolenia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Numer oferty
KOM31167
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1970
Piętro
1
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Ciemna
Winda
Tak

Opis nieruchomości

3 Pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. 2 Pokoje kuchnia i łazienka dostępne z korytarza 1 pokój przechodni. Kuchnia i łazienka wymagają remontu, pokoje odświeżone, położone panele, okna pcv.

Mieszkanie znajduję się w centrum, lecz budynek nie stoi przy samej ulicy co zapewnia ciszę. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i przystanki komunikacji miejskiej.

Czynsz administracyjny wynosi 580 zł.

Mieszkanie ze względu na położenie jest atrakcyjne pod względem inwestycyjnym.

Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Michał Hawrasz

Michał Hawrasz

Mobile:
733-228-805
Email:
michal@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).