Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 250 PLN
Numer oferty
KOM31114
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1923
Rodzaj budynku
Kamienica
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal pod kancelarię lub biuro 200m od Sądu w Szczecinie, w ścisłym centrum Szczecina. Posiada zachowane w świetnym stanie oryginalne poniemieckie drzwi oraz zdobienia na suficie, po remoncie. Lokal na wysokim parterze.
dobrze skomunikowany z miastem. Do wydania od zaraz.
Powierzchnia wynosi 65 m.
Wszystkie pomieszczenia jak pokoje i kuchnia są oddzielne, plus osobna garderoba. Dodatkowo duża szafa. Meble mogą być wyniesione.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Mobile:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).