Szczecin

Dąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Numer oferty
KOM31106
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1932
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie położone w cichej uliczce dzielnicy Dąbie na parterze budynku wielorodzinnego. Powierzchnia wg. księgi wieczystej 41m2. Pokoje o pow. 16/16m2. Wschód i Zachód. Kuchnia oddzielna, toaleta razem z wc. Ogrzewanie elektryczne, możliwość założenia gazowego. Ciepła woda na gaz. Dodatkowo ogród przy mieszkaniu 100m2. Cena do negocjacji. Mieszkanie jest blisko Szybowcowej i Bośniackiej, do wydania od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Mobile:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).