Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Numer oferty
KOM30906
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam lokal użytkowy do wynajmu, znajdujący się na głównej ulicy ulicy miasta, na której jest bardzo duży ruch pieszy i kołowy. Lokal o pow. całkowitej 45m2, wejście z poziomu zero, na tym poziomie mamy głowną salę sprzedażową o pow. 30m2, część magazynowa i socjalna znajduje się na drugim poziomie lokalu (zejście na poziom piwnicy), na podłogach terakota, ściany gładz. Cena najmu 2000 + vat oraz 300 zł dla wspólnoty oraz energia. Polecam i zapraszam

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Mobile:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).