Szczecin

Centrum, ul. Parkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
175 000 PLN
Numer oferty
KOM30858
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1938
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Szczecin Centrum 2 przejsciowe  pokoje 34m w kamienicy  z ogrzewaniem gazowym,3 piętro .Budynek nieco oddalony od głownej ulicy,przez co nie ma hałasu.W mieszkaniu kuchnia , w kuchni dorobiona łazienka(z wc i kabiną prysznicową).Niski czynsz ,tylko 200zł z funduszem remontowym.Dodatkowe drzwi zabezpieczajace wejście z klatki schodowej.Wszędzie blisko, sklepy, komunikacja, Galaxy, park .Aktualnie wynajmowane kilku robotnikom),istnieje możliwość przejęcia najemców. Jest również możliwość zamiany na wieksze mieszkanie z rozsądną dopłatą..

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).