Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
885,50 PLN
Numer oferty
KOM30819
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rok budowy
1972
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajmu dwa pokoje biurowe w budynku biurowym w centrum z własnym parkingiem o pow. 12,72 i 12,34m2 położone na drugim piętrze. Dostęp całodobowy, do ceny należy dodatkowo doliczyć koszty mediów.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).