Wołczkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
165 000 PLN
Numer oferty
KOM30695
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka w Wołczkowie o powierzchni 967 m2. Obecnie dla działki trzeba wystąpić o decyzję o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego(zgodnie z definicją z Prawa Budowlanego jest to budynek dla 1 rodziny lub budynek, w którym znajdują się 2 lokale mieszkalne lub lokal mieszkalny i lokal użytkowy). W decyzji o warunkach zabudowy z 2006r. wskaźnik zabudowy wynosił 20% powierzchni działki; prawdopodobnie uda się go powtórzyć w nowej decyzji o warunkach zabudowy, być może będzie on na poziomie 25%. Woda, gaz , prąd w drodze , obok działki , Serdecznie polecam ze względu na lokalizację .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).