Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
768 PLN
Numer oferty
KOM30665
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
1990
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajmu 2 pok. biurowe w nowoczesnym biurowcu, o pow 32m2. Pokoje po 16m2, na 2 pietrze, lokal słoneczny, okna pcv, na podłodze wykładzina biurowa, nowa. Budynek wyposażony w instalacje telefoniczną ,informatyczną,własna kotłownia gazowa do ogrzewania pomieszczeń, własny parking. dodatkowo płatne media i vat

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).