Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 080 PLN
Numer oferty
KOM30611
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rok budowy
1956
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem niezależne biuro o pow. 88m2 składającego się z 3 pomieszczeń biurowych i sekretariatu, zaplecza socjalnego, w budynku biurowym z własnym parkingiem. Dostęp jest 24h. W cenie wszystkie media i internet. Cena do negocjacji.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).