Szczecin

Pomorzany, al. Powstańców Wielkopolskich

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Numer oferty
KOM30595
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2018
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku apartamentowym na Pomorzanach ul. Powst. Wielkopolskich. Piętro I. Meble i wyposażenie nowe nie użytkowane jeszcze. Sprzęt AGD nowy (płyta indukcyjna, lodówka, pralka, odkurzacz, że;azko, czajnik,deska).
w salonie doposażony będzie jeszcze wypoczynek i ochrona na ścianę przy aneksie kuchennym, będą zamontowane żaluzje i firanki. Dodatkowe opłaty to prąd i zużycie wody i c.o.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).