Kobylanka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
141 000 PLN
Numer oferty
KOM30451
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

działka budowlana położona w Kobylance, w atrakcyjnym miejscu koło lasu i jeziora. Osiedle domów jednorodzinnych, całkowicie uzbrojona wraz z kanalizacją i wszystkimi mediami. Wokoło wybudowana zabudowa jednorodzinna. Do Stargardu 6 min do Szczecina 15 minut. Do zamieszkania dla osób lubiących przyrodę, ciszę, spokój.
Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w pobliżu Jeziora Miedwie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Widok na: Las

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).