Szczecin

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Numer oferty
KOM30436
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2008
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Apartament jednopokojowy położony na 2-piętrze budynku apartamentowego znajdujacego sie na Starym Mieście. Miejsce ciche i spokojne z dala od głównej ulicy. Całkowicie umeblowany W budynku winda oraz parking strzeżony za dod. opłatą.
Łazienka wyposażona. Wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego tj, telewizor, pralka, lodówka
Mieszkanie składa się z 1 pokoju, osobnej kuchni, W.C. z umywalką, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Mobile:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).