Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 431 PLN
Numer oferty
KOM30367
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Na wynajem 3 pokoje biurowe połączone ze sobą wewnętrznymi drzwiami o pow. całkowitej 54m2, budynek biurowy, dostęp 24h. śródmieście, 1 piętro, W cenie media, dodatkowo podlicznik na prąd. Pokoje zostaną odmalowane i wyremontowane dla klienta, który wynajmie lokal pod jego gust.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).