Szczecin

Jasne Błonia

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 960 PLN
Numer oferty
KOM30360
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Pokój biurowy o pow. 56m2, na I piętrze budynku biurowego. budynek znajduje się blisko Pl. Grunwaldzkiego. dodatkowe opłaty jedynie za prąd - podlicznik. Dostęp do biura całodobowy.Pokój zostanie odremontowany wg uznania klienta na koszt własciciela.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).