Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 314 PLN
Numer oferty
KOM30356
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rok budowy
1972
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajmu dwa pokoje biurowe połączone wewnętrznymi drzwiami o pow. całkowitej 36,5m2, pokoje 18/18,5m2, położone na 2 piętrze budynku biurowego w centrum, bez strefy płatnej parkowania. Okna pcv, na podłodze wykładzina lentex. ściany malowane. Dostęp całodobowy, dodatkowe opłaty to prąd.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).