Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
197 000 PLN
Numer oferty
KOM30350
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2017
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Komórka
Tak

Opis nieruchomości

2 pokojowe mieszkanie w centrum. Wysoki standard wykończenia. Na powierzchnię 41m2 składają się 2 pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wc i kabiną prysznicową, w glazurze i terakocie, na drugim poziomie sypialnia. Pokoje w panelach, ściany gładzone malowane. Okna pionowe pcv, połaciowe firmy Velux., drzwi wejściowe antywłamaniowe. Niski czynsz. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gaz. 2-obiegowego. Ocieplenie wełna 22cm, Mieszkanie do wydania w standardzie pod klucz. W salonie jest antresola ok. 3m2. Przy zakupie lokalu kupujący nie płaci 2% podatku do us.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).