Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Numer oferty
KOM30325
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rok budowy
1989
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Składa się z 3 pokoi, IV piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. O powierzchni 100m2. Wc i pomieszczenie socjalne. Okna PCV.Dodatkowe koszty to: 357 zł msc. za śmieci, części wspólne,oswietlenie, podatek gruntowy, ogrzewanie 690 zł, płatne w okresie grzewczym, + woda, prąd w/g liczników. + vat

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).